Категорії
Новини

Що брати із собою туристу

Ви розпланували відпочинок, купили квитки, залишилося лише запакувати речі. Але тут не так все просто, багато хто не вміє раціонально складати валізу і беруть із собою багато непотрібних речей. Якщо ви зібралися на відпочинок до моря, вам слід взяти базовий набір, який завжди знадобиться. Сумку потрібно складати так, щоб не було вільних місць і багаж лежав щільно, але так, щоб її можна було зачинити без зусиль. Взуття кладеться на низ, а зверху найлегші речі. Бажано скло та алкогольні напої з собою не брати, тому що ніхто не застрахований від пошкоджень багажу.

Що ж брати із собою туристу?

Насамперед треба не забути зібрати всі необхідні документи та гроші. Якщо ви зібралися в закордонну подорож, не забудьте взяти закордонний паспорт, інакше вас нікуди не пропустять. Найактуальніше питання, особливо для дівчат: який одяг із собою взяти. Багато хто беруть із собою зайві речі, які не надягають жодного разу. Тому потрібно взяти кілька легких речей, купальний костюм, ветровку чи піджак на випадок негоди. Взуття теж краще взяти дві пари: на кожен день та на випадок дощової погоди. Обов’язково візьміть із собою захисний крем від сонця, щоб не постраждати від опіків. Також у поїздці стануть у нагоді деякі ліки на випадок отруєння, проблем зі шлунком та головного болю.

Якщо ви зніматимете квартиру, не забудьте прихопити з собою фен і праску, тому що їх може не виявитися. Натомість у готелях цієї проблеми не буде. Навіть недорогі готелі в Одесі мають усім необхідним для постояльців, тому нічого зайвого з собою брати не потрібно. Ви можете взяти лише необхідний одяг та речі для особистого користування. Також тут вам запропонують постільна білизна та чисті рушники. Це значно зменшить ваш багаж і ви зможете подорожувати без нічого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи

This site is registered on wpml.org as a development site.